Make-up který vydrží celý den...=)

Napsal Dinuš..=) (») v úterý 24. 8. 2010 v kategorii Tipy a triky..! =), přečteno: 1090×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineobr-31-make-up-1.jpg

Víme, jak je těžké vytvořit make-up, který vydrží celý den. Nechceš se přece každou půl hodinu kontrolovat, jestli ti zbylo na tváři ještě alespoň zbyteček rtěnky, nebo naopak jestli se z tvých pečlivě nanešených stínů nestaly jen černé kruhy kolem očí. Jaký je trik? Musíš si předpřipravit terén!

Nejlepší způsob je nanést podkladový make-up, nezapomeň ho na krku rozetřít do ztracena. Hlídej si všechny okraje, aby někde nevznikl viditelný přechod make-up a  kůže. To nevypadá vůbec hezky. Nevynechej ani oční víčka. To udrží stíny na svém místě. Teď to všechno lehce přepudruj. Tvoje pleť bude vypadat matnější a navíc podkladový krém se ani po několika hodinách nikam nevytratí.

Images

Tak a teď už sis připravila terén pro stíny. Jako první nanes trochu béžového, krémového, zlatého nebo bílého stínu na horní víčko až k obočí.To prozáří a zvětší celé tvé oko. Navíc to vytvoří originální světlý efekt. Dalším krokem bude přetřít spodní část víčka šedými nebo černými stíny. Lehce to přepudruj malým štětečkem, tak se vyhneš tomu, aby se ti po pár hodinách smazaly.A teď je čas na oční linku. Použij jemnou tužku na oči, na příklad od značky Rimmel. Začni u vnějšího koutku oka směrem k vnitřnímu. Pokud máš velká kukadla, můžeš nanést linku do spodního víčka. Ale pamatuj na to, že ti opticky zmenší oči.Proto to rozhodně nedoporučujeme pro holky s menšíma očima. Na druhou stranu, abys opticky prodloužila svoje řasy, můžeš si namalovat linku podřasy, do úplně nespodnější části vrchního víčka.

Images-1

Když jsi vykouzlila dokonalou linku, můžeš přistoupit k řasence. To už znáš. Platí heslo: „čím víc, tím líp“. Neexistují žádná pravidla, jak moc nebo málo je třeba nanést. Pokud máš tmavší a delší řasy, nanes řasenku jen na vrchní řasy. Tak se vyhneš zbytečným šmouhám pod očima. Přetři řasy několika lehkými vrstvami. Vždycky je nech úplně zaschnout a potom nanes druhou várku. Ale pozor, vyhni se slepeným řasám nebo nějakým hrudkám a tak.

A teď rty nejlepší je rty nechat „nahé“, a jak na to? Můžeš nanést prsty jemnou vrstvičku tvého podkladového make-upu a přetřít bezbarvým leskem na rty. Toho samého efektu docílíš béžovou rtěnkou, světlým leskem nebo obyčejnou pomádou na rty.

Pokud budeš přece jenom chtít použít nějakou rtěnku, tak postupuj následovně. Nanes první vrstvu a otiskny své rty do papírového ubrousku. Potom aplikuj ještě jednu vrstvu. Je to zaručený trik, jak ti rtěnka vydrží celý večírek.

Lesk-na-rty

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a šest