Dobrá kamarádka nebo zmije?

Napsal Dinuš..=) (») v úterý 24. 8. 2010 v kategorii Kamarádky..=), přečteno: 746×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online0bb5cddaaf-44800794-o2.jpg

Když vás něco naštve, jistě oceníte, že se se svými problémy můžete někomu svěřit. My ženy na takové situace máme nejlepší kamarádku. Někdy se z ní ale může vyklubat něco, po čem rozhodně netoužíme. Otevřete oči a pozorně čtěte.
Každá žena má kolem sebe mnoho známých, přátel a kamarádek. Vy určitě také. Ale která je opravdu ta nejlepší?
Dvě nejlepší kamarádky si neustále mají co říci. Tráví spolu velké množství času při nakupování a u kávy, nebo spolu dokáží protelefonovat celý večer. Mají stejné zájmy, vkus a nepřeberné množství témat k rozhovoru.
My jsme pro vás rozdělili kamarádky do třech základních kategorií. Sama jistě poznáte, do jaké skupiny patří ta vaše. Opravdová přítelkyně, egocentrička, nebo žárlivka?

Opravdová přítelkyně

Získat opravdovou kamarádku je srovnatelné s výhrou v loterii. Tento druh přátelství se většinou formuje od mládí, někdy i od dětství. Mohly jste spolu chodit do školky, na základní školu nebo i na střední. Tím, že se dlouho znáte, o sobě víte skoro vše. Prožívaly jste spolu život od prvních lásek a polibků po největší trapasy. Nejlepší kamarádka se podělí o svá tajemství. Když navíc toto přátelství přežije čas odloučení, který nastává například po ukončení školní docházky, stane se z něho většinou to opravdové na celý život.
"S mojí nejlepší kamarádkou jsme chodily do stejné třídy na základní školu. Ve škole jsme seděly ve stejné lavici a po škole jsme naháněly kluky nebo jsme doma drbaly spolužačky. Dnes už máme obě partnery, ale stále se vídáme a vzpomínáme na školní léta. Můžeme si navzájem svěřit vše, důvěřujeme si a víme, že by jedna druhou nezradila," vypráví o svém kamarádství jednadvacetiletá Kamila.

Upřímně poradí

Nejlepší přítelkyni ale nemusíte mít jen z dětství. Nejlepší kamarádku můžete potkat v práci, baru, tělocvičně, zkrátka kdekoliv. Skutečně dobrá kamarádka se dokáže vcítit do vašich pocitů, vyslechne vás a upřímně poradí. Vždy když máte trable nebo se potřebujete svěřit s tajemstvím, můžete se na ni spolehnout. Víte, že ona by vás nezradila.

S kamarádkou se dělíte i o tajemství
Ve společnosti mužů se ženy často nechovají úplně přirozeně, zastírají své špatné stránky, chtějí se ukázat v tom nejlepším světle. S kamarádkou si nemusíte na nic hrát. Navzájem se dobře znáte, můžete být sama sebou i se svými nedostatky.
"Jen s mojí nejlepší kamarádkou probíráme naše slabé stránky. Ona ví o mých a já zase o jejích neřestech. Partnerovi bych se nesvěřovala, že mám problémy s menstruací, rozšířené póry nebo celulitidu. Nepochopil by to, je to zkrátka chlap," krčí rameny pětadvacetiletá Radka.

Nahradí i sestru

S kamarádkou se můžete bavit o všem, zejména o tom, pro co muži pochopení nemají. Ona rozumí vašem ženským problémům, protože je má také. Přátelství ale není jen o problémech. S přítelkyní si užijete i mnoho zábavy. Prožíváte spolu veselé i smutné, a tím upevňujete váš vztah. Můžete se i pohádat, ale je-li vaše přátelství opravdu silné, odpustíte si. Nejlepší kamarádka může mnohdy nahradit i chybějící sestru.
Najít nejlepší kamarádku jistě není snadné. Jestli ji máte, buďte šťastná. Charakteristika nejlepší přítelkyně ale platí i pro vás. Pokud po někom budete požadovat, aby se choval jako vaše kamarádka, to samé se čeká od vás. Nemůžete jen od druhého brát, musíte také dávat.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Dinuš..=) | 24.8.2010 21:52
Já tu svojí už našla..=) Ikdyž si lezeme na nervy...pořád sme jako dojčata..=D


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a jedenáct